Velšský zpěvák Shakin´ Stevens poprvé vystoupí v Česku

  15:30
Shakin´ Stevens se v sedmdesáti letech vrací na koncertní pódia a vůbec poprvé míří do České republiky. Autor hitů Oh Julie, This Old House nebo Marie, Marie představí i novinky ze svého comebackového alba Echoes of Our Times.

Shakin´ Stevens | foto: Ticketportal

Hudba

SHAKIN STEVENS

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Pernerova 676/51

23. 2. 2019

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Praha

Koupit vstupenky

„V rámci příprav na turné jsem procházel katalog písní své sólové kariéry, který obsahuje nejrůznější hudební styly – od country přes klasický rock až po blues. Bylo potěšením znovu objevit ‚perly‘ z mého repertoáru, které jsou u publika velmi oblíbené,“ popisuje Stevens.

„Samozřejmě zazní hity i některé písně, které jsem živě nehrál téměř dvě desetiletí. Připravil jsem nějaké to překvapení, zazní i skladby jiných umělců, jejichž dílo obdivuji, a v neposlední řadě i nějaké novější věci. Nemůžu se dočkat, až se vydám na turné a vše si užiju společně s českým publikem, před kterým vystoupím poprvé,“ dodává.

Shakin‘ Stevens patří s 33 hitovými singly mezi nejvýznamnější britské umělce. Jeho skladby obsadily přední příčky nejedné světové hitparády, kam se vrátil i s albem Echoes of Our Times z roku 2016. Album bylo inspirováno Shakinovým pátráním po historii jeho rodiny a příběhy o válečném hrdinství, členech Armády spásy či o sporech v dolech na měď v Cornwallu. Na skladbách je patrný vliv blues, folku a rocku. Album bylo pro mnohé velkým překvapením a dostalo se mu velmi pozitivních reakcí.

Témata: turné, píseň, Hit

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz