Rocková opera Malý princ míří do Prostějova, získejte výhodnější vstupenky

  17:04aktualizováno  17:04
Rocková opera Malý Princ v podání pražského divadla RockOpera Praha zazní 9. února v Prostějově. Spolu s letcem ztroskotáte na poušti a celý příběh může začít. Pro čtenáře iDNES.cz je připraven bonus v podobě poloviční ceny vstupenky.

Malý princ | foto: RockOpera Praha

Vstupenky na Malého prince v Prostějově najdete zde

Oblíbenou knihu z pera Antonie de Saint-Exupéryho zpracovala RockOpera Praha do výpravné rockové opery. Autory jsou Milan Steigerwald a Pavla Forest. Oba brali ohled také na malé diváky, což z představení dělá vůbec první rodinnou rockovou operu.

Heslo na slevu 50% z ceny vstupenky: Rockopera

Rocková opera vypráví příběh o letci, který ztroskotává v poušti a při snaze opravit letoun se setkává s Malým Princem. Ten jej prosí o nakreslení beránka, načež mu vypráví o svých zážitcích a o putování vesmírem.

„Na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filozofický podtext, jenž je čtenáři jasnější s přibývajícím věkem,“ říká libretistka Pavla Forest.

RockOpera Praha je jediné české divadlo, které přináší publiku autorské rockové opery. Propracovanou hudbu ocení milovníci rocku i opery. Doplňuje ji akrobatická a vizuální show.

Malý princ

Čtenáři iDNES.cz získají vstupenky s 50% slevou, když při jejich nákupu v košíku kliknou na Nastavit slevu u Čtenáři iDNES.cz a zadají heslo Rockopera. Akce trvá do 9. února 18:00. Na jeden nákup je možné koupit maximálně 4 vstupenky se slevou.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz