Pražský koncert Metalliky je téměř vyprodaný. Víme, jak získat volné vstupenky

  0:07aktualizováno  0:07
Metallica přijede 18. srpna do Prahy. Její koncert na Letišti v Letňanech je téměř vyprodaný. Známe ale způsob, jak získat dvě vstupenky zdarma.

Z filmu Metallica: Francie na jednu noc | foto: Beverly Matous Distribution

Metallica navazuje na WorldWired Tour koncerty pod širým nebem. V neděli 18. srpna rozezní i pražské Letiště Letňany. Speciálními hosty koncertu budou skupiny Ghost a Bokassa. 

Soutěž o vstupenky na koncert Metalliky v Praze

Ghost je švédská heavymetalová hudební skupina známá svými maskami. Od loňska má po předchozích neshodách nové složení a zpěvák vyměnil identitu satanského papeže Papy Emerita za mafiánského šviháka jménem Cardinal Copia.

Bokassa je norská hardcorová skupina, která zatím vydala dvě alba. Na turné je vybral bubeník Metalliky Lars Ulrich.

 
Každý návštěvník dostane ke vstupence na koncert v rámci turné Metalliky jejich aktuální desku Hardwired... to Self-Destruct, na výběr bude buď standardní fyzický nosič nebo digitální verze alba. Všichni držitelé vstupenek navíc budou mít možnost stáhnout si zdarma MP3 se záznamem navštíveného koncertu.

Z filmu Metallica: Francie na jednu noc

Vstupenky na sezení a stání před pódiem rychle zmizely. K mání už jsou jen poslední vstupenky na stání. Televize Óčko připravila soutěž o dvě vstupenky zdarma. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Soutěžní formulář najdete zde.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz