Zpěváci Vágner, Ryšavý a Kopečný míří s Muzikály Naruby do Lucerny

  13:11
Muzikáloví herci a zpěváci Josef Vágner, Petr Ryšavý a Jan Kopečný už myslí na Vánoce. Po dvou zcela vyprodaných koncertech v Divadle Broadway totiž přichází jejich velkolepá koncertní show Muzikály Naruby s vánočním speciálem a to ve velkém sále pražské Lucerny.

Vánoční Muzikály Naruby | foto: Ticketportal

„Lucerna bude znamenat splnění hudebního snu každého z nás. Snili jsme o tom odjakživa a nikdy by nás nenapadlo, že se tam dostaneme právě v tomto spojení, které vzniklo relativně nedávno,“  svěřili se protagonisté.

Koupit vstupenky

U této party je vše naruby, a proto naruby budou i ty letošní Vánoce a to už v říjnu.

Podle pořadatelů diváky čeká nabitý koncert nejznámějších muzikálových i světových hitů za doprovodu živé kapely v podání, jaké ještě nikdy neslyšeli.

„Lucerna je svatostánek českého umění už dlouhé roky, a i když vznikají nové koncertní haly, Lucerna je zkrátka Lucerna. Ta největší jména se tam pořád vracejí. Jestli se tam budeme moci vracet i my a všechno klapne, bude to krásné,“ doplnili zpěváci. 

Dopřejte si proto koncert plný humoru, recese, nečekaných momentů a skvělých pěveckých výkonů. Pomozte obrátit NARUBY i samotnou Lucernu!

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz