Hybernia nabízí vybraná představení muzikálů Galileo a Mefisto se slevou

  14:10
Divadlo Hybernia si na září připravilo pro diváky dárek. Muzikály Galileo a Mefisto mají totiž možnost navštívit za výhodnou cenu. Na vybraná představení mohou získat slevu 50 % ze vstupenky při nákupu dvou vstupenek.

Pepa Vojtek v hlavní roli muzikálu Mefisto | foto: archiv muzikálu Mefisto

Muzikál Galileo je již stálicí v Divadle Hybernia. Janek Ledecký jako astronom Galileo Galilei a silný příběh o lásce, vášni i nenávisti a hlavně o pravdě, za kterou stojí za to bojovat. Vedle Janka a Tomáše Novotného se představí Ivana Chýlková, Pavel Zedníček nebo Sabina Laurinová.

V Divadle Hybernia začne muzikál Mefisto již pátou sezonu. Josefa Vojtka jako Mefista, ďábla, který je schopen vrátit člověku mládí, skvěle doplňují Jan Kříž, Ivana Korolová, Karolina Gudasová, Jaromír Dulava či Hana Křížková. Muzikál je oceněný Thalií a po úspěšném turné v Japonsku dokazuje, že téma odevzdání duše ďáblu neztrácí na aktuálnosti.

Představení, na která je možné použít slevu:

Vstupenky na muzikál Galieo (kód pro slevu: GALILEO)

18.9. - 18 hodin

19.9. - 14 hodin

19.9. - 18 hodin

Vstupenky na Muzikál Mefisto (kód pro slevu: MEFISTO)

25.9. - 18 hodin

26.9. - 14 hodin

26.9. - 18 hodin

Pro získání slevy na vybraná představení musí diváci při nákupu vstupenky zadat v košíku kód: GALILEO či MEFISTO, podle vybraného muzikálu.

Divadlo Hybernia dělá vše pro bezpečí diváků, aby mohli v klidu strávit večer v doprovodu skvělých herců a jedinečných příběhů.

Nejenom divákům, ale i hercům a všem pracovníkům divadla je měřena teplota, je povinnost nosit roušky a pravidelně si mýt a desinfikovat ruce. V rámci funkčního sektorového plánu je pro vstup do divadla otevřen hlavní vchod a vchod z ulice Hybernská, čímž divadlo návštěvníky rozdělí do jednotlivých sektorů, takže se mezi sektory nepotkávají ani u šaten, toalet a občerstvení.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz