Muzikál Děti ráje se vrátí do Prahy, využijte přednostní nákup vstupenek

  9:00
Populární muzikál Sagvana Tofiho Děti ráje se v příštím roce vrátí do Prahy. Čtenáři iDNES.cz mají nyní možnost využít přednostní nákup vstupenek na představení v Kongresovém centru.

Děti ráje | foto: Ticketportal.cz

Milostný příběh, který začíná na typické osmdesátkové diskotéce, je postaven na nestárnoucích hitech Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky. Uslyšíte třicet legendárních písní, jako jsou Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel nebo Každý mi Tě lásko.

Přednostní nákup vstupenek najdete zde.

Heslo k přístupu k představením a výběru nejlepších míst je: DETIRAJEPRAHA

Termín přednostního nákupu je od pondělí 7. 10. 2019 od 9:00 do čtvrtka 10. 10. 2019 do 10:00.

Děti Ráje napsal producent a autor Sagvan Tofi, který zároveň ztvárňuje jednu z hlavních rolí, a kterého na jevišti znovu doprovází jeho „Kamarád do deště“ Lukáš Vaculík.

Příběh začíná na konci 80. let, kdy parta maturantů tráví svůj volný čas na diskotékách, kterým kralují dýdžejové Tom a Stanley. Jejich protikladem je romantik Michal, který píše básničky a skládá písničky a je terčem posměchu. Tehdy potkává svou první lásku Evu. Kvůli intrikám Eviny kamarádky vztah nevyjde. Dlouho po revoluci se znovu potkávají a milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry a Michalova syna Mickeyho.

V Praze v minulosti navštívily muzikál už statisíce diváků a potom ovládl i Brno. Představení, v němž si diváci zpívají s herci, se v příštím roce vrátí do Prahy a sice do Kongresového centra. Čtenáři iDNES.cz mohou získat vstupenky přednostně. Stačí při jejich nákupu zde zadat heslo: DETIRAJEPRAHA.

Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík v muzikálu Děti ráje
Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz