MIREILLE MATHIEU Anniversary Tour

  13:30

Hudba

MIREILLE MATHIEU Anniversary Tour

Kongresové centrum Praha, Kongresový sál 5. května 1640/65

10. 12. 2023

Kongresové centrum Praha, Kongresový sál Praha 4-Nusle

Koupit vstupenky

MIREILLE MATHIEU - Anniversary Tour - 60 YEARS OF LOVE
Jedna z největších šansonových legend historie světové hudby, Mireille Matheiu, slaví už 60 let na hudební scéně. Proto se její nové světové turné jmenuje ANNIVERSARY TOUR - 60 YEARS OF LOVE.

Francouzský šanson čeští diváci opravdu milují. A Mireille Mathieu miluje svoje české publikum. Ráda se do Prahy vrací nejen na své koncerty, které jsou vždy vyprodané, ale také zde natáčela v prostorách Pražského hradu a Svatovítské katedrály i svůj videoklip. A pokud to její harmonogram alespoň trochu dovoluje, často zůstává v Praze o pár dní déle.
Mireille Mathieu v Praze letos vystoupí v neděli 10. prosince. Bude to tedy i krásný vánoční dárek pro všechny její české fanoušky. Již tradičně bude koncertovat v Kongresovém centru Praha, které svoji výbornou akustikou, dobrou dopravní dostupností i velikostí sálu přesně odpovídá náročným požadavkům drobné Francouzky s typickou ofinkou a nádherným hlasem.
Mireille Mathieu vystoupí společně se svým orchestrem a zahraje největší hity své již 60 let dlouhé hudební kariéry. Určitě se tedy můžeme těšit na slavné skladby jako je: Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été a mnoho dalších.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz