Lord of the Dance přijedou oslavit výročí, v Brně budou dvě představení

  8:48
Irská taneční show Lord of the Dance opět zavítá po více než tříleté pauze na přelomu listopadu a prosince 2022 do České republiky. Přijíždí s jubilejní show Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovations. Vstupenky na vystoupení v Brně jsou již vyprodány, a proto, po dohodě se souborem, pořadatelé přidali odpolední představení.

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na pěti kontinentech zhlédlo na 60 milionů diváků.

Koupit vstupenky

Termíny vystoupení:
26.11. Brno 16:00 a 20:00
27.11. Bratislava
29.11. Karlovy Vary
30.11. Liberec
1.12. Pardubice
2.12. České Budějovice
3.12. Praha
4.12. Ostrava

Michael Flatley osobně a velmi přísně dohlíží na kvalitu pódiového zpracování, choreografii i na výběr samotných tanečníků.

K letošnímu roku připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu, který doplňuje několik klidnějších momentů představení, slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord Of The Dance: 25 Years of Standing Ovations.

„Nemůžu se dočkat, až se Lord of the Dance vrátí v roce 2022 na evropská pódia. Mám pocit, že to bude nejdůležitější turné v naší 25leté historii! Umění je nenahraditelné. Doufám, že lidem zlepšíme náladu a vrátíme úsměv do tváří,“ doplnil Flatley.

Jak jsme se i u nás na vlastní oči mnohokrát přesvědčili, takovými ovacemi, bouřlivým potleskem a rozzářenými úsměvy končí každé představení Lordů. Ti se k nám vracejí již po třinácté a dosud je zde vřelým potleskem odměnilo přes 800 tisíc diváků.

Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

Turné Lord of the Dance se mělo původně uskutečnit loni na jaře, ale kvůli restrikcím způsobených pandemií koronaviru bylo přesunuto. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz