Leona Machálková a Marian Vojtko zazpívají na zámcích hvězdné duety

  15:30aktualizováno  28. dubna 13:32
Hvězdné duety zazpívají milovníkům těch nejkrásnějších českých a zahraničních písní Leona Machálková a Marian Vojtko. Na léto totiž chystají zcela nové vystoupení na nádvoří zámků v Třeboni a Hrádku u Nechanic.

Leona Machálková | foto: Marek Navrátil iDNES.cz

Hudba

LEONA MACHÁLKOVÁ A MARIAN VOJTKO - HVĚZDNÉ DUETY

Zámek Hrádek u Nechanic Lubno 66

10. 9. 2021

Zámek Hrádek u Nechanic Hrádek

Koupit vstupenky

Leona Machálková a Marian Vojtko budou, na krásné letní scéně pod širým nebem, během více než hodiny a půl zpívat za doprovodu orchestru skladby jako: Přísahám, že jsem to já, Stín katedrál, Den je krásny, Money, money, money a mnoho dalších.

Leona Machálková patří ke stálicím naší popové a muzikálové scény. Od roku 1993 hraje hlavní ženské role na pražské muzikálové scéně /West Side Story, Jesus Christ Superstar, Dracula, Monte Cristo, Bídníci a další. Vydala devět sólových alb a účinkovala také například ve StarDance nebo v show Tvoje tvář má známý hlas.

Marian Vojtko je muzikálový a operní zpěvák, držitel Ceny Thálie, jeden z nejobsazovanějších muzikálových zpěváků současnosti a člen seskupení 4tenoři. K jeho největším rolím patří Fantom opery, Krolock (Ples upírů), Dracula, Kat Mydlář a další.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz