Legendy slovenské populární hudby přivezou v červnu své hity do Brna

  10:10
Exkluzivní sestava slovenských hudebních legend vyráží na společné turné. Na jednom pódiu se sejdou Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel a Vašo Patejdl. Na první koncert v rámci turné Legendy Tour 2022 se mohou fanoušci těšit 9. června v Brně.

Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel a Vašo Patejdl vyráží na společném turné Legendy Tour 2022 | foto: Ticketportal

Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel a Vašo Patejdl zazpívají nejen své největší hity, ale behěm douhodinového programu přidají i společné skladby.

Vstupenky kupujte ZDE

„Jsem ráda, že si mohu zazpívat na společném pódiu s milými přáteli a kolegy, kteří v československé hudbě hodně dokázali. Jsou stále aktivní, za což jim patří můj obdiv. Mají na kontě obrovské množství hitů a ne nadarmo patří mezi největší slovenské hitmakery,“ vyznala se zpěvačka Beáta Dubasová.

Umělci si společné turné užívají a mají jediný cíl - udělat lidi šťastnými.

Čtveřice si společné vystoupení už vyzkoušela loni na turné po Slovensku, kdy umělci vystoupili na dvou hradech a ve 14 amfiteátrech s programem „Legendy Open Air Tour 2021“.

Legendární hity jako Dievča z reklamy, Učiteľka tanca, Sklíčka, Nepriznaná, Sme také aké sme, ZRPŠ, Veľký sen mora, Ak nie si moja, Vráť mi tie hviezdy, Mopedová, Dievčatá, Úsmev či Medulienka si fanoušci mohou vychutnat na prvním koncertu letošního turné 9. června v brněnském Bobycentru.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz