Latinskoamerický idol Maluma představí v O2 areně novou desku

  11:52
Hvězda Latinské Ameriky zpěvák Maluma se vrací do Prahy. Po loňském vystoupení ve Foru Karlín si tentokrát troufne rovnou na O2 arenu. Vystoupí tu se svou novou deskou už 27. února.

Maluma | foto: Facebook

Maluma je vlastním jménem Juan Luis Londoño a narodil se v kolumbijském Medelinu. Své umělecké jméno poskládal ze začátečních písmen jmen své matky, otce a sestry.

Vstupenky do O2 areny koupíte zde

Před dvěma lety získal latinskoamerickou Grammy za nejlepší současné pop vokální album F.A.M.E. a turné k této desce, během kterého se zastavil i v Praze, mu zajistilo pozici latino umělce s největším počtem prodaných vstupenek na koncerty.

Stal se jedním z nejsledovanějších umělců na sociálních sítích, kde má více než 23 milionů fanoušků na Facebooku a přes 38 milionů sledujících na Instagramu. Na svém oficiálním YouTube kanálu má miliardy zhlédnutí.

V únoru u nás vystoupí v rámci World Tour 11:11, nazvaného podle jeho aktuálního alba, které vyšlo loni v květnu a hostují na něm Ricky Martin, Ozuna, Nicky Jame, Zion & Lennox, Madonna, Sech, Ty Dolla Sigh, Chencho a Farina. Album je letos nominováno na cenu Grammy.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz