Kultura pod hvězdami přiváží muzikály a divadelní představení nejen na nádvoří

  12:07
Unikátní projekt Kultura pod hvězdami propojuje krásná místa s napínavými i romantickými příběhy. Nabízí divákům vidět muzikály, divadelní představení či koncerty na nádvořích zámků nebo okouzlujících amfiteátrech. Diváci se mohou těšit například na muzikály Dracula, Děti ráje, Rebelové, Noc na Karlštejně či Kleopatra.

Dotkněte se hvězd s Kulturou pod hvězdami | foto: S PROMOTION s.r.o.

Kromě muzikálů a koncertních verzí muzikálů mohou návštěvníci vybírat i z činoherních představení nebo speciálních projektů, jako je Procházka slavnými muzikály či W. A. Mozart & slavné muzikálové písně za doprovodu smyčcového kvarteta, bicích a klavíru.

Koupit vstupenky

Na pódiích se vystřídají herci a zpěváci zvučný jmen, například Daniel Hůlka, Petr Nárožný, Jan Kopečný, Marián Vojtko, Richard Genzer, Sagvan Tofi, Martin Schreiner, Ivana Jirešová, Linda Finková, Kamila Nývltová, Alžbeta Bartošová či Michaela Nosková.

Kultura pod hvězdami letos vstupuje do jedenácté sezony a diváky nově zve do Ostravy, Frýdku Místku, Třeboně, Kuksu, Brna a Stodu. Z představení budou mít premiéru koncertní verze muzikálu Kvítek mandragory, Rebelové a Láska nebeská.

Představení se konají za každého počasí a bezpečnost a pohodlí návštěvníků na prvním místě. „Za drobného deště hrajeme, jeviště je kryté a diváci s tím musí počítat. Pro ty, kteří s deštěm nepočítají, máme případně na prodej pláštěnky. Pokud jde o bouřku nebo jinou nepřízeň počasí, která by ohrožovala zdraví nás všech, přistupujeme k situacím individuálně, aby se každý u nás cítil dobře. Bezpečí bylo, je a bude vždy pro nás hlavní prioritou,“ uvedl pořadatel akce Radek Priputen.

Kromě propojení krásného místa se zážitkem z představení projekt propojuje také různá divadla napříč Českou republikou. Není letní scénou jednoho divadla a za deset let přivítal na dvacítku různých souborů.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz