Michal Prokop zve do Všetic, na statku vystoupí Koller, Dusilová a další

  18:00aktualizováno  18:00
Legendární zpěvák Michal Prokop pořádá letos už třetí ročník festivalu Krásný ztráty live! Na Statku Všetice na Benešovsku vystoupí se svou skupinou Framus Five a kromě něj řada českých hudebních hvězd. Stovka návštěvníků dostane ke vstupence desku zdarma.

Michal Prokop a Framus Five (Forum Karlín, Praha, 21. prosince 2016) | foto:  František Vlček, MAFRA

Hudba

Krásný ztráty live

Statek Všetice Všetice 6

9. 8. 2019

Statek Všetice Netvořice

Koupit vstupenky

Na Statku Všetice se v srpnu sejdou muzikanti všech generací - od zakladatelů české rockové scény přes představitele tradičních i progresivních stylů 70. - 90. let až po zástupce současné mladé scény. Součástí bude i alternativní scéna navazující na tradici festivalu Všetická jízda. 

Vodítkem k výběru kapel není nikdy masová popularita, nýbrž kvalita, na které si Michal Prokop jako iniciátor festivalu a jeho spoludramaturg zakládá i ve vlastní tvorbě.

David Koller (Metronome Festival, Praha, 24. června 2017)

David Koller

Na festivalu vystoupí: Michal Prokop & Framus Five, David Koller, Vlasta Redl & kapela, Zrní, Lenka Dusilová, Vladimír Mišík & Etc..., Never Sol, Pocta Petru Skoumalovi, Laura a její tygři, Stinka, Jiříkovo vidění, MCH Band a mnoho dalších.

Do 15. června máte navíc možnost získat  vinyl Michala Prokopa a Framus Five - Sto roků na cestě. Prvních sto zájemců ho dostane k zakoupené vstupence.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz