Karolina Gudasová se vrhla na muziku pro děti v show Karol a Kvído

  11:49
Muzikálová zpěvačka a tanečnice Karolina Gudasová nějaký čas žila s dětmi a manželem v USA. Po návratu zjistila, že se chce věnovat dětské tvorbě, a proto držitelka ceny Thalie vymyslela hudebně-tanečně-vzdělávací program pro děti s názvem Karol a Kvído.

„Zjistila jsem, že muziky pro děti je málo. Vytvořila jsem cédéčko, ke kterému točíme deset videoklipů, a od ledna budeme jezdit s naší show do měst za dětmi. Nebude to jen o show, ale budou tam mít aktivity před a po,“ vysvětlila Karol pro server Super.cz 

Dodala, že na koncertech nebude chybět malování na obličej, cukrová vata, popcorn, Kvídovy tvořivé dílny, focení a spousta další zábavy.

Karol a Kvído na YouTube

Zpěvačka svěřila podle webu karolakvido.cz choreografii a produkci show Lukáši Viltovi, se kterým spolupracovala v Divadle J. K. Tyla v Plzni. Režii videoklipů má na starost Martin Šesták a na tvorbě písní se podílejí Jary Tauber a Tomáš Dvořák.

Než měla Karolina Gudasová děti zpívala a hrála v muzikálech jako Mýdlový princ či Mefisto a účinkovala v Divadle J.K.Tyla v Plzni. Získala cenu Thalie pro rok 2015 za mimořádný jevištní výkon v oboru muzikál za Wendlu Bergmanovou v inscenaci Probuzení Jara. 

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz