Kabát oslaví 30 let na turné, chce zopakovat úspěch Vypichu

  15:22aktualizováno  15:22
Třicetiny ve stejné sestavě oslaví skupina Kabát dalším Po čertech velkým turné po stadionech napříč Českou republikou. Plánují zopakovat úspěch svých megakoncertů na pražském Vypichu z let 2009 a 2014.

Každý den do areálu přišlo přes jedenáct tisíc lidí. Sledovali koncerty špičkových českých i slovenských interpretů a kapel. Jednou z nich byla i skupina Kabát s Josefem Vojtkem. | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Hudba

KABÁT - 30.LET - PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ

Městský fotbalový stadion Srbská Srbská 47a

1. 6. 2019

Městský fotbalový stadion Srbská Brno

Koupit vstupenky

„Vypich pro nás byl, a navždy zůstane, nezapomenutelným zážitkem. Fakt jsme si to užili, a byl to pro nás takový splněný sen. Když jsme jako kluci zírali na VHS kazetách na koncerty velkých světových kapel, chtěli jsme to zažít také,“ říká frontman kapely Josef Vojtek. 

Fotogalerie

Pro oslavu třicátého výročí kapely nicméně zvolili v Praze jiný prostor a přidali další místa po republice. „Vypich má své přednosti, ale i své nevýhody. Prostor pro fanoušky je velmi úzký, a tak se při počtu lidí, kteří tam byli, musí nesmyslně natáhnout do dálky. Zároveň chápeme, že ne každý si může zařídit volno zrovna na ten jeden vybraný termín,“ vysvětluje Vojtek. 

Turné odstartuje 1. června v Brně na městském fotbalovém stadionu Srbská, následuje Ostrava, Teplice, Praha a celé Po čertech velké turné zakončí 14. v Plzni, kam až do konce roku 2018 můžete koupit vstupenky za startovací cenu.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz