Hybernia zve na exkluzivní koncerty, vystoupí tu Malina Brothers a Věra Martinová

  14:09
S blížícím se jarem se také blíží dva exkluzivní koncerty v Divadle Hybernia. Prvním z nich bude 27. února koncert folkové, country a bluegrassové kapely Malina Brothers, která vyráží na turné a vydává koncertní DVD. A 25. března se zde koná jedinečný výroční koncert zpěvačky a kytaristky Věry Martinové u příležitosti jejího životního jubilea.

Věra Martinová | foto: Lenka Hatašová, iDNES.cz

Koncert Malina Brothers 27. února v Divadle Hybernia

Vstupenky na Malina Brothers koupíte zde

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef (Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs), se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál kvintet). Po řadě koncertů v USA právě představují nové album, na něž přijala pozvání zpěvačka Kateřina García, zpěvačka česko-španělského původu, která je považována za jednu z nejvýraznějších osobností irského zpěvu u nás.

Koncert Věry Martinové 25. března v Divadle Hybernia

Vstupenky na koncert Věry Martinové koupíte zde

Zpěvačka Věra Martinová oslavila v únoru šedesátiny a k této příležitosti připravila koncert, na kterém ji doprovodí kromě její skupiny taky komorní filharmonie SMIKOF. Popřát písní jí přijde řada hudebních osobností: David Stypka, Ivan Hlas, Pavlína Jíšová, Vesna a další.

Věra Martinová působila v Orchestru Gustava Broma a byla členkou dívčí country kapely Schovanky. Její sólová dráha trvá už 30 let a mezi její největší hity patří písně Malý dům nad skálou či Až na vrcholky hor. Věra Martinová je právem označována za první dámu české country music.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz