Hvězdné léto pod žižkovskou věží nabídne Ondřeje Havelku, Cavemana nebo 4TET

  16:11aktualizováno  9. prosince 9:33
Nová letní scéna Divadla Kalich pod žižkovskou věží se po úspěchu první sezony chystá na druhou. Divákům nabídne celou řadu divadelních představení i koncertů a to v nebývalém komfortu díky zastřešenému hledišti, které chrání diváky před deštěm i horkem.

Herecký tým v čele s Ondřejem Havelkou - Z představení Zločin v Posázavském Pacifiku | foto: Marek NavrátiliDNES.cz

Program druhého ročníku Hvězdného léta pod žižkovskou věží navazuje na velký úspěch první sezony. Objevují se v něm jak osvědčené tituly z léta 2019, tak i řada novinek. 

Vstupenky na všechna představení najdete zde.

Dramaturgie se bude opírat opět o repertoár pořádajícího Divadla Kalich a jeho spřátelených scén, tedy Komorního Divadla Kalich, Divadla Palace, Divadla Verze, Činoherního studia Bouře a chybět nebudou např. ani populární představení Caveman, Federer – Nadal, Dva nahatý chlapi či unikátní jevištní talk show Jana Krause.

Fotogalerie

Nově se na repertoáru letní scény objeví i muzikálová představení. Diváci se mohou těšit na legendární Pomádu a elánovský Osmý světadíl, který se vrátí na pražskou divadelní scénu pouze ve třech letních reprízách.

Koncertní linii repertoáru tvoří vystoupení Michala Hrůzy, 4 TETu, Jana Nedvěda či Tomáše Kluse.

Hlavní tváří Hvězdného léta 2020 bude populární a respektovaný herec, zpěvák, autor a režisér Ondřej Havelka. Ve středu 1. července dojde na letní scéně k obnovené premiéře jeho hudební retro komedie Zločin v Posázavském Pacifiku, která slavila velké úspěchy na jevišti Divadla Kalich. 

 Na repertoáru se objeví také neméně úspěšná Havelkova swingová komedie Saturnin a naplánovány jsou rovněž dva koncerty Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.

V zahradě Měšťanské Besedy v Plzni vystoupí Ondřej Havelka a Melody Makers.

Letní scéna v prostorách pod žižkovskou televizní věží v Mahlerových sadech na Praze 3 se může pochlubit unikátním zastřešením hlediště, které dokáže diváky ochránit před deštěm i před letními pařáky díky UV filtrům, odrážejícím sluneční záření.  

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz