Gregory Porter v listopadu zaplní svým sametovým hlasem pražské O2 universum

  8:13
Dvojnásobný držitel Grammy a jazz-soulová legenda Gregory Porter vystoupí 4. listopadu v pražské hale O2 universum. Gregory Porter s velmi dobře rozeznatelným sametovým barytonovým hlasem, kterým si podmanil celý svět, míchá jazz, funk, soul, R&B, gospel i akustický pop.

Koupit vstupenky

Rodák z Kalifornie, který se v roce 2004 usadil v Brooklynu, již v mládí podlehl kouzlu jazzu a v průběhu let se vyprofiloval mezi nejuznávanější americké jazzové umělce.

Za svou hudební kariéru Gregory Porter získal dvě ocenění Grammy za alba „Take Me to the Alley“ z roku 2016 a „Liquid Spirit“ z roku 2013, a sedm nominací Grammy. Jeho posledním vydaným albem je „All Rise“ v roce 2020, které znamenalo dosud poslední sedmou nominaci Grammy.

Během pražského koncertu zahraje v jeho doprovodné kapele i původně brněnský jazzový klávesista a hráč na Hammondovy varhany Ondřej Pivec. Přestože už od pětadvaceti let žije a působí v USA, začala jeho spolupráce s Gregory Porterem v roce 2013 v Čechách, když se setkali v rámci festivalu Struny podzimu. Za podíl na Porterově albu „Take Me To The Alley“ v roce 2017 také získal cenu Grammy.

Společně dále stanuli na pódiu vyprodané Royal Albert Hall v Londýně i na světoznámém Glastonbury, hráli také v pořadu klavíristy Joolse Hollanda v hlavním vysílacím čase na BBC.

RECENZE: Gregorymu Porterovi už není třeba říkat objev. Je to hvězda

V prodeji jsou i speciální VIP vstupenky, které budou obsahovat exkluzivní sezení v prvních dvou řadách před pódiem s nejlepším výhledem a Gregory Porterem podepsané CD. Navíc ke každé VIP vstupence diváci obdrží od partnera koncertu, společnosti HERBAL WORLD s.r.o., potravinový doplněk IMUNworld v hodnotě 690 Kč.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz