Největší český festival Votvírák zahájil předprodej na nový ročník

  10:31
Největší festival české a slovenské muziky Votvírák se v roce 2020 uskuteční 12. - 14. června. Předprodej již začal. Festival nabízí širokou škálu různých vstupenek.

Votvírák | foto:  Ticketportal

Multižánrový festival Votvírák zatím nezveřejnil svůj oficiální program, přesto mohou fanoušci české a slovenské muziky najít vstupenky na tuto jedinečnou festivalovou událost už pod vánočním stromečkem.

Festival nabítí tyto varianty:

STANDARD karta - vstup na VOTVÍRÁK 2020 včetně využití standardního stanového města
KOMBI karta - vstup na VOTVÍRÁK 2020 včetně využití KOMBI stanového města (oplocené, bar, sociální vybavení)
PARKOVACÍ KARTA – parkovací místo pro 1 os. auto po celou dobu festivalu (karavan = 2 parkovací karty, auto + přívěs = 2 parkovací karty)
VIP karta - vstup na VOTVÍRÁK 2020 včetně využití VIP stanového městečka a VIP parkoviště, volný vstup do VIP zóny s VIP barem a do VIP stanu. Vlastní sociální prostory
VIP Gold karta- vstup na VOTVÍRÁK 2020 včetně využití VIP stanového městečka a VIP GOLD parkoviště co nejblíže VIP vchodu do areálu festivalu. Zajišťuje samostatné odbavení a vstup do areálu
UPGRADE karta - pro držitele karty STANDARD využití služeb Kombi stanového města Upgrade je však platný pouze při současném předložení Klubové karty standard a předložitel pak obdrží pásku příslušející kartě Kombi.

Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz