Na Ostravě v plamenech budou legendární Sodom. Získejte zvýhodněné vstupenky

  9:00
Sedmý ročník festivalu Ostrava v plamenech vypukne v sobotu 1. srpna 2020 v pravé poledne s deseti kapelami z celého světa. Nyní máte jedinečnou možnost získat vstupenky za zaváděcí cenu. V prodeji je jen omezené množství.

Sodom | foto: Ticketportal.cz

Pořadatelé se rozhodli pokračovat v úspěšném jednodenním modelu festivalu. „Fanouškům se náš festival přesně takhle líbí”, říkají pořadatelé. „Jsme rádi, že můžeme oznámit první kapelu, kterou je německá trashmetalová legenda Sodom,“ dodávají.

Zvýhodněné vstupenky získáte zde

Spolu s Kreator, Destruction a Tankard jsou považováni za tzv. velkou čtyřku. Hrají nepřetržitě od roku 1981 a poprvé se zapsali do paměti fanoušků z celého světa minialbem In the sign of evil v roce 1985. Na svém kontě mají 15 desek, z nichž zejména Obsessed by cruelty, Persecution mania a Agent orange patří k největším klenotům světového thrashmetalu. Do Ostravy zavítají Sodom ve své kariéře vůbec poprvé.

Předprodej vstupenek začíná v pondělí a k mání je limitovaná edice 200 kusů vstupenek za zaváděcí cenu 750 korun. Vstupenky získáte zde.

V prodeji je opět i limitovaná edice VIP vstupenek za 2 500 korun. Ke vstupence dostanete zdarma festivalové tričko, konzumaci v hodnotě 500 korun, pobyt ve VIP prostoru včetně horního ochozu a VIP parking.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz