Erotický ples bude večer plný krásy, smyslnosti a pokušení

  11:56
V pátek 31.3. se v pražském hudebním klubu Tresor uskuteční Erotický ples 2023. Pořadatelé slibují večer plný krásy, smyslnosti, pokušení i lechtivých her. Pro ty odvážnější je připraveno i mnoho divokých pikantností.

Erotický ples | foto: Ticketportal

Prostor pro návštěvníky bude otevřen od 19 hodin a samotný start akce je naplánován na 20. hodinu. Moderátorem večera bude hvězda filmu pro dospělé Robert Rosenberg a k tanci i poslechu zahraje kapela KH Band.

Koupit vstupenky

Pro každého návštěvníka je připraven welcome drink a celý večer bude doprovázen erotickým programem, sexy show a chybět nebude ani erotická tombola. Návštěvníci plesu se mohou těšit i na tématickou foto stěnu a foto koutek a sexy ženy i muže.

Základní část plesu sice končí hodinu po půlnoci, ale je možné zůstat na after párty, která bude opepřena sexy tanečnicemi a divokou show v podání Hells Events.

Pro 30 nejodvážnějších je pak připraven VIP PRIVAT ROOM. Což je privátní uzavřený prostor vyhrazený pro maximálně pro 30 lidí s oprávněným vstupem, kde neplatí žádná pravidla. V prostoru je privátní bar s obsluhou. Připraveno je také občerstvení. Součástí prostoru je i hrací nábytek a další doplňky.

Dress code pro akci je stanoven na společenský oděv nebo sexy kostým.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz