O zázračný hlas Dimashe Kudaibergena nepřijdete, do Prahy přijede přístí rok

  12:30
Má hlasový rozsah šest oktáv, říká se mu mladý zázrak a jeho vystoupení jsou označována za fenomenální. Kazašský zpěvák, muzikant a skladatel Dimash Kudaibergen překvapuje svým talentem celý svět. Své pražské vystoupení musel kvůli pandemii přesunout. S koncertním programem Arnau ale přijede do Prahy 26. března 2021.

Dimasch Kudaibergen | foto: Youtube

Festivaly

Dimash Qudaibergen

TIPSPORT ARENA Za Elektrárnou 419/1

26. 3. 2021

TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Koupit vstupenky

Dimash Kudaibergen je mistrem klasického i popového zpěvu. Jeho výjimečnost tkví především v neuvěřitelném hlasovém rozsahu. Dokáže přecházet od mužského barytonu k ženskému sopránu a uplatní se v různých stylech, což reflektuje jeho barvitý repertoár.

Jako syn známého kazašského pěveckého páru se Dimash účastnil koncertů a pěveckých soutěží už od dětství. V roce 2012 vyhrál první cenu v kazašské soutěži mladých zpěváků a také zvítězil v ukrajinské televizní soutěži Vostochny Bazar. O rok později byl první na mezinárodní soutěži Making Asija v Kyrgyzstánu a v roce 2015 vyhrál také v Bělorusku.

Jeho kariéra plně odstartovala po účasti v čínské pěvecké soutěži The Singer v roce 2017. O rok později vystoupil ve Státním kremelském paláci v Moskvě v rámci hudebního představení a loni v březnu tu měl už dva sólové koncerty. Oba byly vyprodané.

U kritiků i fanoušků sklízí obdiv nejen jeho andělský hlas, ale také komunikace s publikem, upřímný projev a emotivní písně.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz