ANKETA: Vyberte hvězdu devadesátek. Kdo vás roztančí i po letech?

  12:35
Hvězdy devadesátých let se vracejí. Na turné vyrazili Backstreet Boys, Westlife, Spice Girls, Take That nebo New Kids On The Block. Festival 90's Explosion ukázal, že na retro vlně se veze i české publikum. Příliv hvězd, jejichž chytlavé songy si broukáme už téměř třicet let, navíc nekončí. Koho chcete slyšet naživo?

ANKETA: Vyberte hvězdu devadesátek. Kdo vás roztančí i po letech?

Na festival 90's Explosion v Praze dorazilo 15 tisíc lidí. Největším lákadlem byli Ace of Base, Lou Bega, East 17 nebo Twenty 4 Seven. I když to byla v některých případech jen torza někdejších skupin, diváci dostali svou dávku hitů, bez které se už celá desetiletí neobejde žádná diskotéka. 

Další zastávka festivalu bude už v pátek v Brně. Tam se představí 2 Unlimited, Vengaboys nebo Dr. Alban.

Už 15. června se dočkají příjezdu hvězd let osmdesátých, devadesátých i začátku milénia také v Ostravě. Na Oldies festival dorazí Safri Duo, Fab Morvan z Milli Vanilli, Masterboy a Beatrix Delgado, Haddaway, La Bouche, Londonbeat a další. Vstupenky najdete na iDNES Ticket.

O týden později Prahu navštíví i nejúspěšnější boyband všech dob Backstreet Boys. Z chlapců jsou muži a venku je nová deska DNA, kterou představí v O2 areně. O své největší hity je ovšem nepřipraví. Vstupenky najdete na iDNES Ticket.


Spice Girls ani New Kids On The Block Českou republiku zatím do plánu svých turné nezahrnuli. Jejich klipy, stejně jako klipy dalších devadesátkových hvězd, ovšem můžete sledovat na televizi Óčko STAR, kde také uvidíte v novém středečním pořadu Shaker reportáž z festivalu 90's Explosion.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz