Dejvické divadlo spustilo aukce vstupenek na svá představení, bojuje tak s překupníky

  11:51aktualizováno  11:51
Dejvické divadlo se pustilo do boje s nekalými praktikami překupníků. Vstupenku na rychle vyprodaná představení Dejvického divadla můžete nyní získat v aukci, jejíž výtěžek bude transparentně předán na dobročinné účely.

Hynek Čermák ve hře Vzkříšení | foto: Hynek Glos

Dejvické divadlo spustilo on-line aukční systém Ticket Fair Price, na kterém můžete nyní získat vstupenky do první řady na jejich představení. Dražit se bude vždy po dvou vstupenkách na osobu. 

Fotogalerie

Vyvolávací cena začíná na obvyklé ceně, za kterou jsou vstupenky prodávány v pokladně DD nebo prostřednictvím sítě Ticketportal

Jakékoli další navýšení bude po odečtení nezbytných nákladů věnováno organizacím, s nimiž Dejvické divadlo a jednotliví členové souboru dlouhodobě spolupracují - Klub nemocných cystickou fibrózou, Cesta domů, Nadace Leontinka a Pferda.

V pondělí 2. září se budou dražit vstupenky na představení Interview, Kakadu, Vražda krále Gonzaga, Zásek, Ucpanej systém, Dealer’s Choice, Elegance molekuly, Racek, Vzkříšení, Zimní pohádka, Dabing Street, Absolutno a Přízraky.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz