Návštěvníci 10. ročníku Czech Stunt Days uvidí i nejlepší světové kaskadéry

  8:46
Jubilejní 10. ročník Czech Stunt Days 2022 se blíží. Od 19. do 21. srpna největší adrenalinové soutěže motocyklových kaskadérů ovládnou Ostravu. Diváci se mohou těšit na nejlepší světové kaskadéry, výstavu motocyklových speciálů nebo freestyle motocross. Chybět nebude ani rockový koncert či spanilá jízda Ostravou.

Czech Stunt Days | foto: Ticketportal

„Jsme poctěni, že právě Ostrava je již po několikáté místem setkání pro fanoušky adrenalinového motosportu. Stejně jako v předchozích letech se soutěž uskuteční na špičkovém povrchu Polygonu Libros Ostrava,“ uvedl za pořadatele motocyklový kaskadér Adam „Special“ Peschel.

Koupit vstupenky

Pod záštitou a již s několikaletou podporou Moravskoslezského kraje se uskuteční i Světové mistrovství v disciplíně Stunt Riding.

Po dvou letech je podle pořadatelů startovní listina opět otevřena pro 60 nejlepších jezdců z celého světa.

V pátek jsou na programu kvalifikační jízdy nejlepších kaskadérských jezdců, večer bude věnován „Nostalgickým momentům“ spojeným s oslavou 10. výroční Czech Stunt Days.

Hlavní sobotní program zahájí spanilá jízda Ostravou a pak následují semifinálové jízdy nejlepších 30 jezdců.

Souběžně bude v souboji o nejlepšího kaskadéra na motorce vyhlášen mistr ČR ve Stunt Ridingu.

Během celého víkendu se diváci mohou těšit na atraktivní show streetworkoutové skupiny Zabil.cz, drifty, show na čtyřkolkách, Young Riders nebo velmi atraktivní show „Specialisté“ od partičky Special Brothers Crew.

U příležitosti velkolepých oslav mají pořadatelé připravené i divácké soutěže, „KIDS zónu“, občerstvení a večerní afterparty.

Pro nejvěrnější fanoušky jsou k mání VIP vstupenky se vstupem do depa mezi jezdce, občerstvení po celou dobu akce, vlastní vstup a tribuna.

Témata: Ostrava, soutěž

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz