Chcete se setkat s Edem Sheeranem? Poradíme vám, jak na to

  13:54aktualizováno  13:54
Koncert roku se blíží. Už v neděli a pondělí vystoupí v Praze Ed Sheeran. Televize Óčko připravila soutěž o osobní setkání s nejúspěšnějším zpěvákem současnosti.

Ed Sheeran (Berlín, 23. února 2018) | foto: Reuters

Ed Sheeran se svým turné trhá rekordy. Zřejmě to bude nejvýdělečnější turné v hudební historii.  Odhad hrubých příjmů přesahuje 750 milionů dolarů.

Soutěž o setkání s Edem Sheeranem

V rámci turné vystoupí už tento týden i v Česku. Jeho nedělní koncert se vyprodal během chvilky a zpěvák musel přidat pondělní termín. 

Do České republiky se umělec vrací po čtyřech letech po svojí beznadějně vyprodané tuzemské premiéře. Atraktivitu pražského koncertu zvýšil i fakt, že populární umělec vynechá okolní státy jako Polsko nebo Slovensko.

Televize Óčko připravila pro české fanoušky jedinečnou soutěž o osobní setkání s Edem Sheeranem. Tuto možnost získá jeden výherce pro sebe i svůj doprovod. Pravidla soutěže najdete zde.

Album „÷“ (Divide) získalo ocenění Grammy, a dosud se jej prodalo více než 15,5 milionu kopií. Dominovalo všem světovým hudebním žebříčkům. Přineslo silné singly jako Shape of You (třetí nejprodávanější singl všech dob ve Velké Británii a vůbec nejčastěji streamovaná skladba na Spotify), Castle on Hill, Galway Girl, Perfect nebo Happier a patří tak po předchozích albech „+“ (Plus, 2011) a „x“ (Multiply, 2014) k dalším průlomovým deskám hudební historie.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz