Aukce vstupenek na koncert Bena Cristovao vynesla víc než 70 tisíc pro Farmu naděje

  10:00aktualizováno  20. září 13:00
Už v sobotu vystoupí Ben Cristovao na svém dosud největším koncertu v pražské O2 aréně. Setká se na něm i s vítězi aukce, která proběhla minulý týden. Nejvyšší nabídka se vyšplhala do desetitisíců.

Ben Cristovao | foto: archiv Bena Cristovao

Ben Cristovao dal do aukce třicet vstupenek, jejichž dražitelé získali možnost zúčastnit se exkluzivní VIP afterparty s Benem po koncertě a absolutní vítěz aukce navíc pozvání pro sebe a pět přátel na večeři od samotného interpreta.

Vyvolávací cena vstupenky byla 790 korun, což je její základní hodnota, za kterou si ji mohli fanoušci pořídit. Nejvyšší nabídka za jednu vstupenku se vyšplhala na 25 040 korun. Celkem Ben Cristovao vydražil vstupenky na svou megashow v O2 areně za 102 050 korun.

„Je super, že lidi rádi podpoří dobrou věc a těším se na setkání se všemi, co dražili. A ten největší příhoz, ať se chystá na top plant based večeři, co kdy měl,“ slibuje Cristovao bezmasý gurmánský zážitek.

Výtěžek nad rámec ceny klasické vstupenky předá zpěvák Farmě Naděje, která je azylem pro zachráněná, primárně hospodářská, zvířata. Dohromady farma v obci Dobrovitov nedaleko Čáslavi získá 78 350 korun.

Ben Cristovao na Farmě naděje

„Je neuvěřitelné a krásné, s jakou láskou a empatií se starají o zachráněná zvířata. Rád k nim jezdím, je tam neuvěřitelná energie a klid,“ říká Ben Cristovao. 

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz