Ariana Grande vydává novou desku, představí ji i v Praze

  14:30aktualizováno  14:30
Mladá popová hvězda Ariana Grande vydává 8. února novou desku s názvem Thank U, Next. Venku už je titulní singl i další písně z tohoto alba. Čeští fanoušci je naživo uslyší 4. září v O2 areně.

Ariana Grande na Met Gala (New York, 7. května 2018) | foto: AP

Hudba

ARIANA GRANDE

O2 arena Českomoravská 2345/17

4. 9. 2019

O2 arena Praha

Koupit vstupenky

Ariana Grande nenechává své fanoušky na novou muziku dlouho čekat. Její poslední album Sweetener vyšlo loni v létě a teprve letos ho představí během turné.

Fotogalerie

Do toho už ale vychází deska nová a na pražském koncertě zazní písně z obou těchto posledních alb, ale i největší hity zpěvačky, kterými se dostala na první příčky hitparád.

Její hvězdnou kariéru nezbrzdil ani teroristický útok, který se odehrál v roce 2017 po jejím koncertu v britském Manchesteru. Více čtěte zde.

Zpěvačka tam už jednou od útoku vystoupila během charitativního koncertu na památku obětí. Nezapomene na něj ani při letošním turné a chystá tam uspořádat speciální koncert.

Benefiční koncert One Love v Manchesteru

Benefiční koncert One Love v Manchesteru


Zpěvačka odstartovala kariéru v roce 2008, tedy ve svých patnácti letech, kdy získala první roli na Broadwayi. Následovalo několik televizních rolí, další divadelní a její hlas jsme mohli slyšet například i v animovaných filmech. Její pěvecká kariéra se píše od roku 2011, přičemž první úspěchy se dostavily takřka okamžitě.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz