Španělský zpěvák Alvaro Soler představí v Praze svou novou desku

  14:30aktualizováno  14:30
Alvaro Soler vydal v září nové album Mar De Colores s letní hymnou La Cintura. V květnu ji představí v Tipsport Areně i se speciálním tanečkem, který naučil své fanoušky prostřednictvím YouTube.

Alvaro Soler | foto: Facebook

Hudba

Alvaro Soler - Mar De Colores European Tour 2019

TIPSPORT ARENA Za Elektrárnou 419/1

7. 5. 2019

TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Koupit vstupenky

„Chci, aby se lidé při poslechu mé desky bavili. Singl La Cintura je o tom, že by všichni měli mluvit o svých nedokonalostech. Já osobně jsem otřesný tanečník. Naučit se ten taneček pro mě bylo hrozně náročné, chtěl jsem ale inspirovat ostatní, aby se nebáli překonávat překážky,“ říká Soler.

Fotogalerie

V Praze už má početnou fanouškovskou základnu. Podařilo se mu tu už dvakrát vyprodat Forum Karlín, takže se nyní vrací ještě do většího prostoru.

Sedmadvacetiletý zpěvák se narodil v Barceloně španělské matce a německému otci. Ve svých deseti letech se přestěhoval do Tokia, kde se naučil zpívat. 

Po absolvování studií a návratu do Evropy si v roce 2010 se svým bratrem založil indie popovou kapelu Urban Lights, se kterou se ve španělské talentové soutěži probojoval až do finále.

O čtyři roky později kapelu opustil, přestěhoval se do Berlína a vydal se na sólovou dráhu. V Německu nahrál i své debutové album Eterno Agosto, které bodovalo napříč celou Evropou a doputovalo na první místo polské, italské i švýcarské hitparády. Deska obsahovala průlomový singl El Mismo Sol a hitovku Sofia, která má na YouTube téměř půl miliardy zhlédnutí a na níž se podílela i Jennifer Lopez.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz