Festivaly

Festival vína (Ne)vinné Lány 2022

Muzeum T. G. M. Lány Zámecká 197

23. 4. 2022

Muzeum T. G. M. Lány Lány

Koupit vstupenky

Festival vína(Ne)vinné Lány 2022 se koná dne 23. dubna 2022 v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech. Na 6. ročníku úspěšného festivalu vína (Ne)vinné Lány 2022 očekáváme účast tuzemských renomovaných vinařů ze všech moravských a českých vinařských podoblastí prezentujících svá špičková vína. Díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků slibuje festival vína (Ne)vinné Lány 2022 být opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem. 

Základní vstupné činí 350 Kč včetně 15 festivalových žetonů směnitelných za degustační vzorky a umožňuje účast na festivalu po dobu platnosti vstupenky (3 hodiny). Vstupné zahrnuje vstup do Muzea TGM Lány, degustační skleničku OIV s ryskou a průvodní materiály. Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu. Na místě bude možné dokoupení dodatečných žetonů v ceně 150 Kč/15 kusů. Objem jednoho degustačního vzorku je 0,025 litru vína. Cenu vína stanovují vinaři sami, přičemž běžná cena je zpravidla 1 až 2 žetony za degustační vzorek podle kvality a ročníku vína. Případný prodej celých láhví vína bude probíhat již přímo mezi vinaři a návštěvníky za platbu v hotovosti.

Více informací a podrobnosti jsou uvedeny na webových stránkách www.nevinnelany.cz a na facebookovém profilu festivalu https://www.facebook.com/nevinnelany

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal, anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

COVID-19: Festival a účast návštěvníků mohou podléhat proticovidovým omezením v souladu s pravidly platnými v době konání. 

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz