Hudba

CELTIC WOMAN - ANCIENT LAND Live in Concert

Kongresové centrum Praha, Kongresový sál 5. května 1640/65

8. 11. 2019

Kongresové centrum Praha, Kongresový sál Praha

Další termíny

Koupit vstupenky

CELTIC WOMAN POPRVÉ ZAHRAJÍ V PRAZE A HNED DVAKRÁT!
První koncert Celtic Woman je prakticky vyprodán a proto se kapela rozhodla přidat druhé vystoupení a to hned následující den, v pátek 8. listopadu.

Irská skupina Celtic Woman prodala deset milionů hudebních nosičů, na její koncerty přišlo přes čtyři miliony diváků, časopisem Billboard byla sedmkrát vyhlášena nejlepšími umělci v odvětví world music a v roce 2017 za své studiové album Destiny získala nominaci na prestižní cenu Grammy.
Celtic Woman jsou především tři výborné vokalistky Mairéad Carlin, Éadha McMahon a Megan Walsh. Zásadní členkou skupiny je také skvělá houslistka Tara McNeill. Celá skupina však čítá více než deset hudebníků, kteří hrají na tradiční irské hudební nástroje.
Jejich vystoupení jsou doplněna o tradiční irské tance, dudáky, ale také o nejmodernější jevištní techniku. Speciální efekty jako ohně a projekce dotváří středověkou atmosféru, jež k této hudbě neodmyslitelně patří. Vzniká tak jedinečná show plná nádherného zpěvu a tance.
Celtic Woman vystupovaly na turné ve Spojených státech, Japonsku, Austrálii, Číně, Jižní Africe i Evropě. V USA dokonce hrály pro tři různé prezidenty: pro Billa Clintona, George W. Bushe a Baracka Obamu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

Doporučení pořadatele: "Vstupenky nakupujte výhradně v síti Ticketportal nebo v rámci ticketingu na iDNES.cz. Na naše koncerty opakovaně přicházejí lidé s falešnými vstupenkami, za něž zaplatili nemalé peníze podvodným portálům jako Viagogo.com a další. S těmito vstupenkami nemohou být návštěvníci na koncert vpuštěni."
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Sekce ZTP/P-DISABLED je určena pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P, vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz