Hvězdy osmdesátek znovu míří do Brna, poprvé do Česka přijede C. C Catch

  0:06
Po velkém úspěchu podzimní 80's The Show, která přivezla do Brna Sandru, Samanthu Fox nebo Boney M, se chystá letní verze pod širým nebem. Na fotbalovém stadionu za Lužánkami vystoupí C. C Catch, Thomas Anders z Modern Talking nebo skupina Alphaville.

C. C Catch | foto: Profimedia.cz

Českou premiéru bude mít na letní 80's The Show holandská zpěvačka a tanečnice C. C Catch, která se v 80. letech stala jednou z nejvýraznějších tváří tehdejší popové hudební scény. Proslavil ji producent Dieter Bohlen, známý z dua Modern Talking, který si jí všiml na soutěži mladých talentů. Čeští fanoušci se mohou těšit na hity jako I Can Lose My Heart Tonight, Cause You Are Young nebo Strangers By Night.

Vstupenky na 80's The Show koupíte zde.

Zmíněná skupina Modern Talking vévodila v osmdesátých letech popovým hitparádám a koncertovala po celém světě. Do Brna přijede její druhý člen Thomas Anders. Ten se svou kapelou navazuje na úspěšnou kariéru a to nejen hudebním repertoárem.

Další německou legendou na 80's The Show bude skupina Alphaville se svými hity Forever Young nebo Sounds Like a Melody. Skupina stále koncertuje v téměř původním složení, české publikum si oblíbila a vyprodala tu už mnoho koncertů.

Naopak ikona italského disca Gazebo u nás vystoupí úplně poprvé. Na svém kontě má neuvěřitelných 16 alb, několik desítek songů, ale hlavně miliony prodaných kopií. Jen jeho zásadní písně I Like Chopin se prodalo více než 8 milionů a stala se číslem jedna v poslechovosti v celkem 15 zemích po celém světě.

Poprvé se českému publiku představí také německý disco zpěvák a producent Fancy. Brzy oslaví 60 let na hudební scéně. Můžeme se těšit na hity jako Slice Me nice, Flames Of Love nebo Chinese Eyes.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz